Díjazott Ballagó diákok, szülők és felkészítő tanárok 2019

Az osztályszintű okleveleket az utolsó osztályfőnöki órán vehették át az érintett diákok az osztályfőnöküktől. Az iskolai szintű és partnergyülekezeti elismerésben részesült diákok, valamint a szülők oklevelei és a kategóriákról, illetve az átvételről készült képek a csatolt dokumentumban és galériában megtekinthetők.

Ezeken túl a Tiszáninneni Református Egyházkerület tanulmányi díjában részesültek Rudolf Alexandra 12.B, Olej Anita 12.E és Szabó Zoltán Ábel 12.C osztályos tanulók.

Tiszáninnen Református Diákja elismerést ebben az évben Kurucz Gergő 12.D osztályos tanuló kapott a Lévayban.

Szívből gratulálunk az elsimerésekhez és köszönettel vagyunk az elismerés mögött lévő áldozatos szolgálatért és munkáért mind a diákok, mind a felkészítő pedagógusaik, mind pedig a szülők felé.

TISZÁNINNEN REFORMÁTUS DIÁKJA:

Kurucz Gergő 12. D

EGYHÁZKERÜLETI TANULMÁNYI DÍJ:

Szabó Zoltán Ábel 12. C

Rudolf Alexa 12. B

Olej Anita 12. E

PRO EXCELLENTIA - LÉVAY KIVÁLÓSÁGI DÍJ:

Rudolf Alexa 12. B

Szabó Zoltán Ábel 12. C

Kurucz Gergő 12. D

Olej Anita 12. E

Varga Fanni 12. E

PRO SCHOLA – LÉVAY KÖZÖSSÉGI DÍJ

Eperjesi Áron 12. A

Jobbágy Dániel 12. A

Veres Dominika 12. A

Domahidi Ágnes 12. B

Madzin Emília 12. C

Mészáros Lili 12. C

Nagy Réka 12. C

Sontra Ádám 12. C

Horváth Kristóf 12. D

Papszász Dániel 12. D

Braun Dóra 12. D

Hegedűs Csaba 12. D

Török Dóra 12. D

PRO TALENTO – „LÉVAY” TEHETSÉGDÍJ

Csomós Ákos 12. A

Maródi Levente, Hargitai Barbara 12. C

Szentpétery Mózes 12. D

Harsányi Milán 12. E

ELISMERŐ OKLEVÉL

Golenya Klaudia

Nagy Virág Vivien

Mátyus Panna Dalma

Tóth Boglárka

Gaál Anna Fanni

Bósa Fruzsina

Horváth Tímea

Apáti Laura

Hajdu Boglárka

Szabados Dorottya

Bartók Emőke Jusztina

Fekete Márk

Kiss Katalin

Marosvári Nikolett

Mátrai Anna

Seres Norbert

Szűcs Attila Zsombor

Szarka Péter

Lovas László

Kollár Máté

Szilágyi Marcell

Péderi Alexandra

Závodni Ádám

Nagy Kamilla

Fürjes Eszter

Dovák Dániel

Czigler Enikő

ELISMERŐ OKLEVÉL AZ OSZTÁLYFŐNÖKI MUNKÁÉRT

Skultéty Zoltán Gáborné

Pap Erika

Juhászné Dobó Ildikó

Dóka Erzsébet

Kmiatekné Huba Zsuzsanna

A „PRO” DÍJJAL KITÜNTETETT TANULÓK FELKÉSZÍTŐ TANÁRAINAK ELISMERŐ OKLEVELE

Takács Judit

Dr. Farkasné Sajó Márta

Gecse Angéla

Tóthné Nagy Anikó

Lovász László

Povázsayné Barkó Krisztina

Dr. Vonáné Vincze Viktória

Dóka Erzsébet

Csáki István Zsolt

Papp Róbert

SZÜLŐI ELISMERŐ OKLEVÉL:

Fenyvesi Katalin

Dovákné Kiss Kornélia

PARTNERGYÜLEKEZETI OKLEVÉL:

Ficsór Patrik 12. A

Apáti Laura 12. C

Papszász Dániel 12. D

Hirdetmények

Tehetséggondozó foglalkozások 6. és 8. osztályos tanulók részére

Tovább